Marka WFM KUCHNIE funkcjonuje nieprzerwanie od 70 lat.

Technologię można kupić, design można skopiować, ale tradycja to wartość bezcenna, którą trzeba samemu wypracować. Jej konsekwencją jest olbrzymie doświadczenie i know-how w dziedzinie kuchni.

Jako markowy dostawca jesteśmy świadomi faktu, że mebel musi być najwyższej jakości, ale to za mało, żeby skutecznie konkurować.

Dlatego WFM KUCHNIE to znacznie więcej niż tylko meble kuchenne, to również prestiż, design, emocje, doradztwo, montaż, serwis posprzedażowy, gwarancja, relacje z ludźmi. To również myślenie o poprawie jakości życia użytkownika kuchni poprzez ergonomiczne i estetyczne jej zaprojektowanie.

Kupując markową kuchnię na wymiar od stabilnego podmiotu, kupujemy równocześnie „święty spokój”.

WFM KUCHNIE to nowatorskie i niepowtarzalne wzornictwo, najszerszy asortyment oraz indywidualne podejście do oczekiwań klienta.

Wartości marki WFM Kuchnie

 • Profesjonalnie zadbamy o Twoją kuchnię.
  Nasz profesjonalizm opiera się na tradycji, doświadczeniu i know-how. Rozumiemy go jako odpowiedzialność i wsparcie stabilnej marki. Dotrzymamy wszystkich obietnic co zapewni Ci bezpieczeństwo, wygodę i spokój. Profesjonalizm oznacza solidną jakość popartą 5-letnią gwarancją po to, żeby trwale cieszyć się kuchnią.

 • W kuchni toczy się życie.
  Dlatego funkcjonalność Twojej kuchni to nasza odpowiedzialność społeczna. Funkcjonalność bazuje na ergonomii, gwarantuje porządek oraz przyjemność użytkowania. Funkcjonalna kuchnia to oszczędność czasu, który można poświęcić rodzinie.
  Funkcjonalność Twojej kuchni możemy zagwarantować dzięki naszej innowacyjności i najlepszym materiałom.

 • Empatia to punkt wyjścia do stworzenia Twojej kuchni. Staramy się wejść w Twoje buty i spojrzeć na świat z tej perspektywy.
  Empatia to również emocje – ważne jest dla nas co czuje człowiek. Docieramy do potrzeb, o których użytkownik nie mówi i rozwiązujemy jego problemy.
  Wspólne kreowanie kuchni z klientem gwarantuje jej personalizację i wspiera indywidualizm.

Linie aranżacji kuchni WFM Kuchnie